podsumowanie szydełkowego roku

Podsumowanie roku 2022

Miniony rok, był dla marki Crochet Cafe, czasem nowych wyzwań i zdobywania kolejnych umiejętności – nie tylko szydełkowych. Mimo, że od początku stawiałam na jasne instrukcje, ostatnie miesiące pozwoliły mi je ulepszyć – wszystko dzięki Testerkom.

Chętne osoby, które przed wydaniem każdego wzoru dodawały swoje uwagi, zgłaszały niejasności – wszystko po to, żeby rozwiać ewentualne wątpliwości. TUTAJ znajdziesz kilka podsumowań z takich testów.

Pierwszy kwartał został poświęcony dziewczęcej kolekcji Frilly. Koniec drugiego kwartału i cały trzeci był zarezerwowany głównie dla kolekcji Lowly.  Ostatnie miesiące roku to praca nad kolekcją Essential ale nie tylko. Udało się opublikować wzory na świąteczne skarpety  i obdarować Was atrakcyjnymi rabatami. Poniżej nieco więcej szczegółów z ostatnich 12 miesięcy.

 

 

 

 

W styczniu powstał zarys kolekcji Frilly – najpierw śliniakczapeczka z uroczymi falbankami a potem zawieszka do smoczka

To w styczniu została wprowadzona koncepcja testowania wzorów Crochet Cafe. Został pozytywnie odebrany więc już został na stałe.

zawieszka do smoczka na szydełku, czapeczka na szydełku, szydełkowy śliniak
spodenki na szydełku

 

 

 

W lutym kolekcja Frilly była kontynuowana i doszły wzory na bloomersy – w wersji z falbankami i ściągaczami.

 

 

 

 

Marzec niesie ze sobą ostatni element kolekcji Frilly – sweterek. Rozpinany, bez zbędnego zszywania. Chociaż igła do guzików się przyda, 

sweterek na szydełku rozpinany Frilly
czapeczka na szydełku bonetka dla maluszka wzór

 

 

 

 

W kwietniu, do kolekcji Boho doszła urocza czapeczka – bonetka. Oczywiście w 4 rozmiarach od noworodka do mniej więcej roku. Motywem nawiązuje do śliniaka z poprzedniego roku.

 

 

 

 

Maj był całkowicie poświęcony projektowi sweterka Simply. Uroczy, prosty, nie wymagający zszywania skradł Wasze serca. Nie dziwi mnie to wcale, bo również bardzo go lubię 🙂

sweterek dla chłopca na szydełku
jak zrobić body z falbankami na szydełku

 

 

 

 

Czerwiec to czas na kolekcję Lowly. Zaczęło się od rampersa dla dziewczynki z falbankami…

 

 

 

 

 

… a wersja chłopięca powstała w lipcu – w dwóch wersjach mocowania guzików. Proste ściegi, z którymi poradzi sobie większość osób 🙂 Body Lowly boy będą się dobrze komponować z kolekcją Simply.

body na szydełku Lowly
szydełkowa tasiemka do smoczka

 

 

 

W sierpniu był czas na delikatną, koronkową tasiemkę do smoczka Sunny. W przeciwieństwie do pozostałych projektów, została wykonana kordonkiem. Projekt z filmem od A do Z, więc tu się zrodziła myśl o nagrywaniu większej ilości filmów.

 

 

 

Zaraz po wakacjach został opublikowany wzór na kolejną zawieszkę do smoczka, wstęp do kolekcji Essential. To kolejny projekt z dodatkowym plikiem video. 

szydełkowy sweterek dla maluszka

 

 

 

 

Na początku października publikacji doczekał się wzór na sweterek Essential.

To pierwszy, jak dotąd, sweterek z elementów, który wymaga szycia. 

Wykorzystany ścieg wygląda jak robiony na drutach i dodaje mu uroku.

 

 

 

W listopadzie wpadły bloomersy Droply, czekały cały rok na rozpisanie! Ale się doczekały 🙂 To drugi w tym roku projekt na spodenki. 

bloomersy na szydełu Droply
skarpety na kominek

 

 

W tym miesiącu odbyło się pierwsze Crochetowe wyzwanie – #wyzawanieskarpetyCC – w czasie jego trwania, dostęp do wzorów był bezpłatny, a biorąc czynny udział w zabawie, można było wygrać nagrody od nas ale i od sklepu Dzianie.pl

 

 

W grudniu ruszył kanał na Youtube z nauką szydełkowania i czytania schematów. Miejsce jest świeże, ale sukcesywnie rozbudowywane. Na ten moment zajdziecie tutorial na gwiazdkę, śnieżynkę i klika podstawowych splotów. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top