Efektowna gwiazdka na szydełku

banner gwiazdka

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i powoli myślisz o dekoracjach, małych upominkach wykonanych w długie jesienne wieczory. Szukasz inspiracji na Pinterest i podoba Ci się absolutnie wszystko. Skąd my to znamy 🙂 Dlatego mamy dla Ciebie wzór na sześcioramienną gwiazdkę, którą można wykorzystać na kilka sposobów.

Można zrobić całkiem malutką, szydełkiem w rozmiarze 1-1,5 mm, śnieżnobiałym kordonkiem. Po blokowaniu (albo i niekoniecznie) nada się jako dodatek do opakowania prezentu. A może niebanalna dekoracja stołu?

Taka średnia, wyczarowana przy użyciu bawełny i szydełka 3mm może stać się elementem girlandy na kominek albo pojedynczo jako zawieszka na choinkę.

Takie całkiem spore, z grubszej bawełny, mieszanki, albo cienkiego sznurka sprawdzą się w roli klimatycznych podkładek pod kubki z gorącą czekoladą i piankami (to tak Instagramowo).

Masz doświadczenie w robieniu szydełkowych bombek? Zawsze można spróbować i połączyć dwie gwiazdki. W końcu takie święta są tylko raz w roku 🙂 Wypróbuj nasz bezpłatny wzór, będzie nam miło jeśli oznaczysz nas w mediach społecznościowych 🙂

Czas zabrać się za dzierganie 🙂 Będzie nam niesamowicie miło, jeśli chwaląc się swoją pracą oznaczycie nas na Facebooku czy Instagramie! A my… będziemy przygotowywać kolejne bezpłatne wzory dla Was!

1 thought on “Efektowna gwiazdka na szydełku”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top